Nowe czasy, czyli jak kredyty wpływają na teraźniejszość


Kredyty we franku to teraźniejsza zmora kredytobiorców. Udzielane były przez praktycznie wszystkie banki, problem polega na tym, że żaden z nich nie posłużył się umowami zgodnymi z obowiązującymi ówcześnie przepisami prawa. Wadliwość umów była przedmiotem rozważań prawników od bardzo dawna, do dziś trwają spekulacje na ten temat. Kancelaria Frankowa – Kredyty CHF. Jest on bardzo powszechny i aktualny szczególnie, że kredyty we frankach kredytobiorcy będą spłacać prawdopodobnie bardzo długo. Co ciekawe przez wiele lat toczyły się sprawy sądowe w związku z wadliwością umów, jednak nie były one brane pod uwagę przez sądy i przez długi czas wnioski były oddalane.
Sytuacja zmieniła się diametralnie po kilku latach walki i obecnie coraz częściej to właśnie banki muszą liczyć się z przegraną. Pozew przeciw bankom to bardzo częsta kwestia w dzisiejszych czasach gdzie frankowicze mogą spodziewać się przychylnych wyroków.
Mimo tego, że wygrana z bankiem jest realna – same banki nie chętnie idą na ugodę dlatego jedynym wyborem na wygranie jest droga sądowa.