Różne metody dotarcia do klienta


Ponieważ sprzedaż dóbr i usług w dużej mierze przenosi się z budynków do sieci, nic dziwnego, że handlowcy poświęcają coraz więcej uwagi nowym metodom prezentacji swojej oferty. Odmiennymi metodami niż to było do niedawna wspierają również swoją sprzedaż.

Rozmaici specjaliści od marketingu dowodzą, że skuteczniejsze w promocji produktu okazują się obecnie dobrze nakręcone filmy reklamowe niż prezentacja wyrobów na bilboardach lub w prasie. Ponieważ większość swojego czasu wolnego klienci spędzają w mediach społecznościowych oraz na platformach internetowych prezentujących klipy muzyczne i filmy, firmy producenckie i usługowe również tam głównie umiejscawiają spoty reklamowe prezentujące ich ofertę.

Przed taką reklamą potencjalny klient praktycznie nie ma możliwości uciec. Gdyby jednak wyraził chęć odcięcia się od reklam tak olbrzymią, że włączy w ustawieniach prywatności wszystkie dostępne filtry mające stanowić skuteczną barierę, w sukurs producentom i usługodawcom przychodzą jeszcze blogerzy i influencerzy, dla których produkcja filmów reklamowych to tak samo ważny kawałek działalności, jak śledzenie modowych trendów. Tak więc tak czy owak reklama do klienta trafi – jak nie tym tradycyjnym strumieniem to innym, mniej oczywistym.

Polecamy: spoty reklamowe Warszawa.